חדש –  DUCK – דאק – סדרת ג’ל נוזלי לניקוי האסלה בעוצמת בישום חזקה במיוחד

חדש –  DUCK – דאק – סדרת ג’ל נוזלי לניקוי האסלה בעוצמת בישום חזקה במיוחד

הפעם הסדרה של הברווז DUCK מושקת גם בישראל וגם בעולם כולו, ואני שמחה להיות בין הראשונים שמנסים את סדרת הג’ל הנוזלי לניקוי האסלה של DUCK.
כמובן שמה שחשוב לי בשורה התחתונה זה שהשירותים והאסלה יהיו נקיים, או יותר נכון… נקיים מאד!
אבל, אם אפשר שיהיה גם נקי וגם שיהיה ריח נעים, אז מצוין!

טוב, הולכת לנסות… אחזור כשיהיה נקי….. ואולי גם יהיה ריחני ביותר.

סיימתי! הנה העדכון:

לגבי הנקיון, התוצאה מעולה. השירותים נקיים והחיידקים כנראה כבר לא שם…

ולגבי הריח? הג’ל עומד בהבטחה, ואכן הריח עוצמתי ונעים. אני ניסיתי עכשיו את ריח הלבנדר, ובהמשך אנסה גם את ריח המנטה. ניחוח מנטה עדין הנו ניחוח חדשני וייחודי בשוק הישראלי המעניק תחושת ניקיון עוצמתית.

ניחוח לבנדר הוא הניחוח המוכר והאהוב של אס.סי.ג’ונסון, אשר מגיע גם לסדרת הנוזל עם עוצמת בישום גבוהה.
חדש –  DUCK – דאק – ריח לבנדר
הפורמולה החדשה משמידה 99.9% חיידקים וומנטרלת ריחות רעים.
חברת אס. סי ג’ונסון מחדשת את מותג DUCK, משיקה מוצרים חדשים לסדרת ג’ל נוזלי לניקוי האסלה עם פורמולה חדשה ויעילה, בעוצמת בישום חזקה במיוחד.

אז מה חדש הפעם?

הג’ל הנוזלי לניקיון האסלה כולל פורמולה חדשה, שהיא יעילה במיוחד, ומשמידה 99.9% מהחיידקים. בנוסף, היא מנטרלת ריחות רעים ומותירה ניחוח מרענן.
הסדרה מונה 7 ניחוחות, בהם חמישה קיימים: רענן, הדרים, ים, פריחה מרעננת וטרופי ועכשיו מושקים שני ניחוחות חדשים: מנטה עדין ולבנדר.
שני הניחוחות החדשים מתווספים לסדרת המוצרים הקיימת, ומרחיבים את המשפחה למגוון ניחוחות עשיר, טרנדי ועדכני אשר מאפשר לכל אחד למצוא את הניחוח המועדף עליו.
הפורמולה החדשה של דאק חזקה, חכמה ויעילה יותר, עם ריכוז גבוה של בישום ובמרקם ג’ל ייחודי ויעיל במיוחד, ההופכת את פעולת הניקוי לקלה יותר: מנטרלת ריחות לחוויית ניקיון טובה יותר , ללא ריח לוואי, במרקם ג’ל המעניק כיסוי גדול יותר בעת הניקוי, עם צבע נוזל נעים ומיוחד המעניק כיסוי מלא וחוויית בישום טובה יותר תוך כדי השמדה של 99.9% חיידקים ובקטריות.
הפורמולה החדשה של דאק עם עוצמת בישום חזקה וגבוהה במיוחד, ומכילה שמני בישום ייחודיים המפיצים את ריחם תוך נטרול הריחות הרעים, מרעננים את חדרי השירותים ומותירים בהם ניחוח מרענן לאחר פעולת הניקוי .

קצת על הבקבוק של דאק, DUCK:

לבקבוק צוואר ברווז ייחודי, וגם חמוד.
הבקבוק נוח לאחיזה, וחלקו העליון מפותל ודק יותר, בעל צוואר בקבוק ייחודי המדמה צוואר ברווז – הרשום בפטנט ע”י החברה ומותאם במיוחד למבנה האסלה.
הוא מעניק כיסוי מקסימלי, ניקוי יעיל יותר ומותיר את האסלה נקייה ובניחוח מרענן, ידידותי ונוח למשתמש.
מחיר: 8.90  ₪ ליחידה.

Leave a Reply

Your email address will not be published.