חמי געש – משודרג ובריא

לי אישית, חמי געש הוא מקום מפלט מהשגרה, מהלחץ ומהטלפון הסלולארי. שמחתי להשתתף באירוע ההשקה של המתחם החדש בחמי געש. בנוסף, קטעים מאירוע ההשקה של המתחם החדש בחמי געש הסרטתי בוידאו. העיצוב והמרחבים שבחמי געש שובי לב, ובכל פעם שאני יוצאת מהמתחם אני כבר מתכננת מתי תהיה הפעם הבאה שלי כאן, בחמי געש.

כשנכנסתי לחמי געש, קיבל את פניי שלט עץ ובו כתוב “ברוכים הבאים לחמי געש”.

חמי געש - ברוכים הבאים
חמי געש

ברגע שנכנסתי למתחם של חמי געש הרגשתי איך הרוגע והשלווה נכנסים לתוך הערב שלי. אני בדרך כלל מנהלת שגרת חיים לחוצה, ולכן השינוי והרוגע שבחמי געש ניכרו על פניי.

עצים ירוקים ומטופחים קיבלו את פניי והוסיפו לתחושה הנעימה.

חמי געש -
חמי געש – מטופח וירוק
חמי געש - עצים וירוק
חמי געש הירוקה

נכנסתי למתחם הספא ושם חיכתה לי ולחברותיי, הילה, סמנכ”לית חמי געש. הילה הסבירה לנו על המתחם החדש של חמי געש, ועל המתקנים במקום. הילה הסבירה לנו שאנשים אוהבים להגיע לחמי געש בזכות החוויה, בזכות המים הטבעיים שיש להם מגע מלטף ומחדש את תאי העור.

בחמי געש נוכחו לדעת כי הקהל רוצה עוד בריכות מים, ולכן נבנה מתחם חדש במקום. אולם של 1000 מטר ובו יש נישות שאפשר לשהות בהן.

זהו המתחם החדש

 ניתן לומר כי בוצע מהפך בחמי געש: מאתר מרחצאות לקומפלקס תיירות קסום הכולל: אולם מרחצאות חדיש, בריכות מים תרמו מינראליים עם 60 ג’טים, בריכת שחיה חצי אולימפית, בריכת פעוטות, מסעדה, בית קפה ספא מקצועי ואירוח כפרי.

הנהלת חמי געש ביקרה בכ- 5 מדינות מובילות בתחום המרחצאות באירופה, על מנת לחקור וללמוד על החידושים בתחום. לחמי געש, הובאו מיטב חידושי הטכנולוגיה וכיום נחשב האתר לאחד מאתרי המרחצאות המובילים הן ברמת הסטנדרט והן ברמת הנראות.

במסגרת פרויקט השדרוג והחידוש, נבנו אולם מרחצאות רחב וחדיש ובו בריכת מים תרמו מינרלים חדשה, הכוללת 60 ג’טים ברמה ובתקן בינלאומיים, בריכת שחייה חצי אולימפית קיצית חדשה, בסטנדרטים אירופאים וברמת מערכות מים וגימור, גבוהים ביותר וברכת פעוטות.

באתר כיום, ארבע בריכות טבעיות עשירות במינרליים ובמלחים, שמעוצבות ומסוגננות בסטנדרטים אירופאיים. הבריכות מוקפות בחלונות גדולים המכניסים את האור והירוק אל תוך המתחם, מכילות מים חמים בטמפרטורות שונות, עם עשרות נקודות של זרמי ג’טים שנובעים מדפנות ורצפת הבריכה. להנאת הטובלים, האתר מכיל גם סאונות רטובות וסאונה יבשה, עיסוי מימי מזרמי גופרית.

גודל המתחם החדש, עומד על כ- 1200 מ”ר אולם, 175 מ”ר – בריכה תרמו-מינרלית-, 362 מ”ר בריכת שחיה ובריכת פעוטות בגודל של כ- 40 מ”ר. 

בחמי געש בריכות מים תרמו מינרלים הנובעים משתי בארות בעומקים שבין 1700-1200מ’ המים עשירים בגופרית , יוד ומינרלים נוספים. כבר מימי קדם נודעו היתרונות הבריאותיים של המרחצאות הטבעיים. מעבר לפינוק ולרוגע, הטבילה במים החמים והעשירים במלחים וגופרית, תורמת בין היתר לחידוש העור, מקלה על בעיות פרקים ושרירים.

אז כפי ששמתם לב, יש גם מים חמים וגם מים קרים. בספא של חמי געש יש 13 חדרי טיפולים ויש מגוון רחב של טיפולים, כגון: צמחי מרפא, אבנים חמות, פילינג שוקולד, פילינג פירות.

טיפול חדש וחדשני בחמי געש הוא עיסוי כדים.

חמי געש
חמי געש – עיסוי בספא

טיפול עם כדים – טיפול חדש. טיפול אחר.

אני בחרתי בעיסוי משולב באבנים חמות. תראו את האבנים האלה, שגרמו לי להרגיש “כמו חדשה”.

עיסוי אבנים חמות
אבנים חמות

המעסה שלי, חנה, הייתה נעימה ומקצועית. בנוסף, היא נתנה לי טיפים לחיי היום-יום שלי. גם חברותיי, שהפקידו את גופן בידי מעסים ומעסות אחרים, דיווחו בהתלהבות כי המעסים בחמי געש מקצוענים.

נחשו כמה טיפולי ספא ניתנים בחמי געש בשנה?

27 אלף טיפולים בשנה!

הילה סיפרה לנו כי לקוחות רבים חוזרים לחמי געש, בכלל, ולספא, בפרט. לקוחות שחוו חוויה נעימה חוזרים שוב לחמי געש ומנסים לשחזר את החוויה הטובה.

בחמי געש יש תחנות רבות ומתקנים מגוונים. אפשר לשהות במקום 8 שעות, כי הזמן טס כשנהנים!

זרמי גופרית וסאונות
חמי געש – זרמי גופרית וסאונות

במקום יש סאונה רטובה וסאונה יבשה, בריכות גופרית, בריכת מים קרים וגם 32 חדרי אירוח כפרי. בנוסף, תוכלו ליהנות מהאוכל במסעדת נוסטלגיה בשרית כשרה.

בתוך המתחם של חמי געש שמחתי לפגוש את צביקה ראובן, שגר בבת ים ויש לו מנוי שנתי לחמי געש. צביקה מגיע לחמי געש כמה פעמים בשבוע, והוא נראה לי רגוע וטוב לב. 

צביקה נכנס למים…

בשעת פעולה
חמי געש – בשעת פעולה

יש גם מבצעים!

מבצע
מבצע!

במתחם של חמי געש יש חנות ובה מוצרי קוסמטיקה טבעיים, בגדי ים, נעליים, ואפילו כובע מיוחד לסאונה.

ספא מן הטבע
ספא מן הטבע – חמי געש
חנות - ספא מן הטבע
חנות – ספא מן הטבע – חמי געש

החנות פתוחה כשהאתר פתוח. פגשתי בחנות לקוחה שמגיעה מאילת לחמי געש, וקונה לה “סטוק” של מוצרי קוסמטיקה מהחנות, עד הפעם הבאה שהיא תגיע לכאן.

הריחות שבחנות הם רק משמנים טהורים, בלי כימיקאלים, ובריכוז גבוה של חמאת שיאה.

לסיום, קינחנו בארוחת ערב משביעה וטעימה במסעדה הכשרה.

מגוון סלטים טריים הוגשו לשולחנינו.

סלטים טריים -
סלטים טריים – חמי געש

סטייק אנטיקוט ופרגיות ברוטב מתקתק.

מנה עיקרית
מנה עיקרית – טרי וטעים

קינוח? סלט פירות וכן סופלה שוקולד חם.

קינוח - חמי געש
קינוח – חמי געש

זה היה חם ומתוק…

חמי געש - סופלה
חמי געש – סופלה חם

בחמי געש תוכלו ליהנות מערבי טברנה יוונית וחגיגות זמר עברי.

טברנה יוונית
טברנה יוונית – חמי געש

גילוי נאות: הייתי אורחת המקום.

Leave a Reply

Your email address will not be published.