לקים חדשים של ביוטיקייר מסדרת MONTAGE

כשאני לא מורחת לק על הציפורניים שלי, הן קצת משעממות (אותי, לפחות!) …אז, בייחוד בחורף, כשמזג האוויר סגרירי ומשעמם משהו…לפחות שיהיה מעניין בקצות האצבעות.

ציפורניים של קארין - ללא לק
ציפורניים של קארין – ללא לק

אני לא בקטע של בניית ציפורניים, אלא אני יותר בעד ציפורניים טבעיות. אז, במקום להיות תלויה במילוי ציפורניים, אני פשוט מורחת לק לעצמי בביתי.

הצטיידתי בכמה לקים של ביוטיקייר…

ביוטיקייר - BEAUTYCARE
ביוטיקייר – BEAUTYCARE – לקים

זוהי סדרה חדשה של לקים של ביוטיקייר, שנקראת MONTAGE. סדרת הלקים הזו מאפשרת ליצור מראות ציפורניים שונים ומגוונים בבית, במריחה פשוטה ומהירה.

הנה כמה מהאפקטים של הסדרה החדשה:

“שבבי הסוכריות” – שבבי הסוכריות משמשים לרוב כלק “TOP” (מעל לק בסיס). כמובן, שהם ניתנים למריחה גם על גבי הציפורן ישירות. הלק מכיל את הבסיס (החומר השקפקף הרגיל שממנו מייצרים את כל סוגי הלק) ובו שבבים בצורות ובגדלים שונים – משושים, נקודות וקווים היוצרים מראה עכשווי.

6 גוונים לבחירה

מחיר: 6.00 ₪.

“ציפוי סוכר” – ציפוי הסוכר הנו לק עכשווי. המרקם שיוצא הוא גרגירי, מחוספס ומאט. למריחה ישירות על גבי הציפורן. אני אוהבת את המגע של הציפורניים עם הלק הזה. בתמונה, למטה, גוון ורוד מספר 109.

4 גוונים לבחירה.

מחיר: 5.00 ₪.

“מקלונים נוצצים” – המקלונים הנוצצים משמשים לרוב כלק “TOP” (מעל לק בסיס) אך כמובן שהם ניתנים למריחה גם על גבי הציפורן ישירות. הלק מכיל את הבסיס (החומר השקפקף הרגיל שממנו מייצרים את כל סוגי הלק) ובו שבבים בצורות קווים בגווני אולטרה שונים, היוצרים מראה עכשווי.

4 גוונים לבחירה.

מחיר: 5.00 ₪.

“סדקים” – הלק הנסדק הוא לק העשוי חומר ייחודי, שנותן מראה של סדקים על גבי הציפורן.

4 גוונים לבחירה.

מחיר: 5.00 ₪.

“הולוגרמה” – לק ההולוגרמה הנו חוד החנית בכל הנוגע לברק ואפקט נצנוץ. לאחר המריחה, המוצר מקנה אפקט של עומק ותלת מימד על גבי הציפורן, וכן קיים אלמנט של שינוי הגוון עם שינוי זווית הציפורן בהתאם לקרני האור.. הלק מיוצר מחומרי גלם PREMIUM  אמריקאיים, הוא מרוכז מאוד ומספיקה רק שכבה דקה למתן אפקט מרהיב. אני, בכל מקרה, מרחתי שתי שכבות…בתמונה, הגוון האפרפר, מספר 124.

4 גוונים לבחירה.

מחיר: 6.00 ₪ לבקבוק מיני.

“מגנטי”– בקרוב!!!! הלק המגנטי שכבש את העולם, הוא לק ייחודי אשר מכיל חלקיקי מתכת ייחודיים קטנטנים אשר כאשר מקרבים אליהם מגנט מיוחד הם יוצרים צורות כוכבים על גבי הלק.

4 גוונים לבחירה.

מחיר: 6.00 ₪.

אני בחרתי לשלב שני לקים, לק הולוגרמה, מספר 124, ולק ציפוי סוכר מספר 109.

לק ציפוי סוכר ולק הולוגרמה - ביוטיקייר
לק ציפוי סוכר ולק הולוגרמה – ביוטיקייר

****

אתם מוזמנים לצפות בסרטונים בערוץ היוטיוב שלי.

וגם

אתם מוזמנים לעשות לייק לעמוד הפייסבוק של הבלוג, ולקבל עדכונים כשאני מעלה פוסטים חדשים.

2 thoughts on “לקים חדשים של ביוטיקייר מסדרת MONTAGE

Leave a Reply

Your email address will not be published.