סרט חדש – אבינו

לפני כמה ימים הבטחתי: “בעוד כמה ימים אני מתכוונת לצפות בסרט “אבינו”…”

אבינו - סרט חדש
אבינו – סרט חדש

ואכן, אתמול בערב, היה לי הכבוד להשתתף בפרימיירה, שנערכה בסינמה סיטי גלילות, של הסרט “אבינו”, שייצא לאקרנים בעוד כמה ימים!

img_20161030_201734-copy

תרשמו לכם ביומנים… ביום חמישי הקרוב, 03.11.16.

הנה הטריילר של הסרט “אבינו”

טוב, האמת שאני לא רוצה להרוס לכם את חוויית הצפייה, וגם כמובן לא אגלה לכם את הסוף… אבל, לפני שאכתוב כמה מלים משלי על הסרט “אבינו” על פי התסריט של מני יעיש וגם בביומו, הנה כמה תמונות שצילמתי אתמול, בפרימיירה.

כאן, לפני ההקרנה, השחקנים המוכשרים על הבמה.

img_20161030_212028-copy

אני מתנצלת מראש, אבל השחקנים התרגשו מאד, והיו עסוקים בחיבוקים, נישוקים, צילומים, ולכן חלק מהתמונות הן “בתנועה”, כפי שחדי העין מביניכם יראו…


img_20161030_205156-copy img_20161030_205158-copy img_20161030_205215-copy img_20161030_205222-copy

על עלילת הסרט “אבינו”:

עובדיה, עובדיה רחמים, המגולם ע”י מוריס כהן, הוא הגיבור והשחקן הראשי של הסרט. עובדיה הוא מאבטח במועדון “שמיים”, המועדון של מיקי, שהוא כמו משפחה של עובדיה. המועדון הומה מבלים, ויש שם חאפלות וזמרים שמקפיצים ועושים שמח. אבל, כבר בדקות הראשונות של הסרט, נאלץ עובדיה להפעיל את כוחו בהפרדה בין מתקוטטים בפאב. הוא חד כתער, עירני ויש לו תנועות גמישות ומדויקות. עובדיה מצליח “לזרוק” את הניצים מחוץ למועדון ולשמור על האווירה ה”חאפלתית”.

אבל, במועדון שמיים, השמיים הם לא הגבול, והבליינים עושים שם סמים ללא הכר, שנמכרים ע”י בלדר סמים בשירותים. מי עומד מאחורי בלדר הסמים, וגם מי מסייע לו? את זה כבר תראו ותבינו בעצמכם.

ואיך אפשר בלי להזכיר את שלום רוזנטל, הוא אלון דהן המוכשר? כי בלעדיו הסרט לא יקבל טוויסט ולא יהיה בו אקשן. שלום הוא עבריין עשיר וחזק, במסווה של איש עסקים, שמנהל עסק ביד רמה ואלימה. הוא רוצה שעובדיה יצטרף אליו כבר זמן רב, אבל… האם עובדיה יתפתה לעסקה המלוכלכת, המסוכנת, האלימה הזו?

בסרט יש גם רגעים שמחים ומצחיקים, וגם רגעים עצובים. אני אישית מצאתי את עצמי עוצמת את עיניי בכמה מהסצנות היותר “עדינות”, או ליתר דיוק, אלימות, שבסרט… אני בטוחה שהגברים שביניכם יפקחו עיניים לרווחה וייהנו מהאקשן האיכותי (ואולי גם כמה נשים אמיצות יידעו להעריך את האומנות הזו…).

חוץ מכל ענייני המועדון והעבריינות, יש את החיים האישים של עובדיה, ובהם הוא ואשתו רחל, מנסים להביא ילדים לעולם כבר חמש שנים, ללא הצלחה… הסרט מלווה את הזוג בביקוריהם אצל רופאים, רבנים ולבסוף אצל רופאה מומחית ויקרה ביותר…

האם יצליחו נסיוניתיהם של עובדיה ורחל?

האם עובדיה ייצא בחיים מכל הקטטות והמריבות?

האם שלום יצליח לגייס אליו את עובדיה?

השחקנים ישבו שורה מאחוריי….

img_20161030_211326-copy

והתרגשתי לצפות בסרט, כשידעתי שהאמנים המוכשרים האלה נמצאים במרחק נגיעה!

הסרט מיוחד, נוגע ללב, מלא אקשן (לא לצפות בבית! חובה קולנוע!!), יש בו נגיעות של הומור, וכמובן… העלילה מותחת ומפתיעה בסוף!

תיהנו!

במוי ותסריט – מני יעיש

שחקנים:

מוריס כהן – עובדיה רחמים

רותם זיסמן כהן – רחל רחמים

אלון דהן – שלום רוזנטל

חיים זנאתי – מיקי

יאנה יוסף – סלקטורית

הרצל טובי – רמי בן אבו

דורון בן דוד – רומנו

אלון חמאויי – גבי הגבוהה

ישראל 2016

105 דקות

הפצה: סרטי יונייטד קינג

Leave a Reply

Your email address will not be published.