חדש בדומינו’ס פיצה – מהדורת החורף החדשה Assaf Granit by Domino’s Pizza

חדש בדומינו’ס פיצה – מהדורת החורף החדשה Assaf Granit by Domino’s Pizza

והפעם, לא אחת, לא שתיים, אלא שלוש פיצות חדשות: מלכת השוק, פלנצ’ה עגבניות ו-102
קטגורית פיצות השף הושקה לראשונה במאי 2016 בתהליך פיתוח ארוך יחד עם השפים אסף גרניט, אורי נבון וצוות ‘מחניודה’ וכללה כ-5 פיצות שונות: ארבע מחבתות, בקרנה, בצלאל, פולנטה ושקשוקית.

אנחנו הזמנו הערב את הפיצה החדשה פלנצ’ה עגבניות

מהדורת החורף החדשה Assaf Granit by Domino's Pizza
מהדורת החורף החדשה Assaf Granit by Domino’s Pizza

והנה מה שיש בתוך האריזה…….

פלנצ'ה עגבניות
פלנצ’ה עגבניות

ותודה מיוחדת לארז על הצילומים האיכותיים.

הפיצה טעימה מאד, ומורגש שניתנה תשומת לב לפרטים הקטנים, ולשילובי הטעמים.
במזג האוויר החורפי הזה, שאין לי כוח לשטוף יקות או כלים, זוהי האופציה הכי שפויה והכי טעימה בעיר.

מה יש בכל פיצה?

פיצת דומינו’ס שף – מלכת השוק: הפיצה עוטה על עצמה כתר עסיסי בדמות כרובית אפויה בתנור. השילוב המיוחד של קונפי עגבניות שרי וקונפי שום מעניקים לה את העסיסיות והטריות של השוק. כדורי הבייבי מוצרלה נימוחים ורכים, גבינת הפרמז’נו פדאנה מגורדת מעל וכל זה מוגש בליווי רוטב שמנת אלפרדו איכותי על מצע עלי תרד טריים ובצק דק שנפתח בעבודת יד על מצע קמח דורום עם שמן זית כתית מעולה. להשלמת הטעם, כתוספת בצד לפיזור על ידי הלקוח, יוצעו עלי פטרוזיליה טריים קצוצים וצנוברים.

פיצת דומינו’ס שף – פלנצ’ה עגבניות: פיצה ובה חגיגה צבעונית של עגבניות, החל מקונפי עגבניות שרי עסיסיות בשני צבעים ועד לעגבניות מיובשות. לחיזוק הטעמים הפיצה מלווה בקונפי שום, גבינת פרמז’נו פדאנה מגורדת בליווי רוטב עגבניות משובח עם עלי בזיליקום טריים וכדורי בייבי מוצרלה. תוספות אלו מוצעות על בצק דק קריספי עם שמן זית כתית מעולה שנפתח בעבודת יד על מצע קמח דורום ונגיעות של פסטו מפוזרות מעל. כשלהשלמת הטעם מוצע כתוספת בצד, לפיזור על ידי הלקוח, צנוברים.

פיצת דומינו’ס שף – 102: הפיצה החריפה במהדורת החורף מציעה שילוב של שלושה זני פלפלים חריפים: סודני, מיני שיפקה ופלפל דובדבן חריף. אליהם מצטרפים עוד שני סוגי פלפלים קלויים צבעונים, פלפל ירוק טרי וקונפי שום לחיזוק הטעמים. כל זאת, מוגש בליווי רוטב עגבניות משובח עם עלי בזיליקום טריים וכדורי בייבי מוצרלה איכותית. כל אלו, מוגשים על בצק דק בתוספת שמן זית ויוצרים פיצה חריפה לחובבי הז’אנר. ואם כל הפלפלים האלו לא מספקים בצד מוגש צ’ילי גרוס לחיזוק ולהדגשת החריפות.

לקראת החורף הקר שלנו, הוכנסו לתפריט מרכיבים חדשים ומגוונים כגון: כרובית, תרד, קונפי עגבניות שרי, עגבניות מיובשות, פסטו וזנים שונים של פלפלים חריפים.

כמה זה עולה לנו?
מחיר הפיצות יהיה זהה למחיר פיצה משפחתית 100% מוצרלה, בעוד מחיר המבצע הוא 58 שקלים לכל פיצה, בהזמנת 2 מגשי פיצה – דומינו’ס שף + פיצה משפחתית 100% מוצרלה

חורף נעים וטעים, עם פיצות שף מחממות וטעימות!

Leave a Reply

Your email address will not be published.