מחירי חיתולים – השוואה – גליון אקסל מרוכז

מעניין אם זה קורה גם לכם…
ואם כן… האם זה מפריע גם לכם?
אני אישית מרגישה שזו “קנוניה” בכדי להקשות עליי את הבחירה מה לקנות ובכמה… מין חוסר שקיפות וחוסר אחידות מכוונת… אבל, אולי זוהי רק תחושה שלי…
על מה אני מדברת?
בכל פעם שאני נכנסת לקניות ברשת שיווק אחרת, אני מגלה שיש מארזים של חיתולים בגדלים שונים, המיוחדים לרשתות מסוימות. לפעמים, מארז שנראה שווה במיוחד, מתברר אחרי בדיקה שלי כיקר וכלא משתלם.
אז, נמאס לי לזכור כמה חיתולים יש בכל מידה לכל חברה, ולכן החלטתי לערוך השוואה, שמבוססת על בדיקה אישית שלי בלבד, בתקופה האחרונה.
אני לא משווקת חיתולים ולא מקבלת אחוזים מאף חברה, ואם נפלה טעות, כתבו לי בתגובות, ואתקן אותה.
בכל מקרה, ההחלטה הסופית מה לקנות ואיפה היא שלכם…
אז, בהצלחה!
למי שיש שאלות והערות, מוזמן לשלוח אליי מייל או להשאיר תגובה כאן באתר. אני מבטיחה לענות לכולם!

אני חייבת לומר שבגדול, אני מעדיפה את חיתולי האגיס על כל החיתולים האחרים, גם ליום וגם ללילה. ויש כמובן גם את האגיס אקסטרה קר, שהם הכי טובים כרגע בשוק, לדעתי, אבל את מחירם לא הכנסתי לטבלא הפעם, רק מסיבות טכניות. אשתדל לעדכן הטבלא בהמשך ולהכניסם גם להשוואה. אני יודעת כי הם לא החיתולים הכי זולים, אבל… ללילה הם מעולים וסופגים הכי הכי טוב!

אז הנה הטבלא וההשוואה שלי. הטבלא כתובה באנגלית כי כך היה לי הכי נוח. אם משהו לא ברור, אני כאן!

מחירי חיתולים - השוואה - גליון אקסל מרוכז
מחירי חיתולים – השוואה – גליון אקסל מרוכז

השורה הכי חשובה היא כמה עולה חיתול בודד, וכך, כשתגיעו לקניות, תוכלו להכפיל את מספרים החיתולים שבמארז הספציפי שתראו, וכך לבדוק האם המחיר משתלם או לא.
לדוגמא, אם חיתולי האגיס במידה 4 עולים 0.71 אגורות לחיתול(במחיר מבצע, כמובן, שאני מצאתי ועדיין מוצאת ברשתות שונות), אז אם במארז יש 42 חיתולים, הוא אמורלעלות בסביבות ה – 30 שקלים! אגב, זה המחיר הכי זול שראיתי עד כה לחבילה רגילה של האגיס במידה 4+. לדוגמא, קניתי מארז כזה בניו-פארם לא מזמן, וגם היה מבצע כזה ביינות ביתן לאחרונה.

2 thoughts on “מחירי חיתולים – השוואה – גליון אקסל מרוכז

Leave a Reply

Your email address will not be published.