מכשיר חשמלי המרחיק את היתושים – רייד – RAID

מכשיר חשמלי המרחיק  את היתושים – רייד – RAID

אני שונאת אותן! הן מגיעות בעיקר בשעות הערב והלילה, אבל הן שם בעצם בכל השעות. ממש מטרידות, ואחר כך כשהן כבר נוגעות בי, אני מרגישה את זה למשך מספר ימים. 

יתושות! וגם היתושים, בני זוגם, אשמים לא מעט… (כי אם לא היו יתושים, לא היו יתושות!).

יש כל מיני פתרוות להרחקת יתושים ויתושות, וניסיתי לא מעט… אני סובלת ממש מעקיצות כי העור שלי רגיש, ופעמים רבות ממש מתנפח לאחר העקיצה.

עכשיו, בימים האחרונים, אני מנסה את רייד, RAID, של חברת אס.סי ג’ונסון, והוא עובד מצוין.

יתרונות המכשיר RAID ותכונותיו:

מדובר במכשיר חשמלי חכם, שמפסיק אוטומטית אחרי 8 שעות פעילות. למכשיר מצורפים שני בקבוקי נוזל למילוי.

הבקבוקונים ארוזים ומוגנים, ואין צורך לגעת בנוזל בידיים בעת השימוש.

RAID מעניק את ההגנה המושלמת והיעילה ביותר הודות לטכנולוגיה חדשנית, ומציע פתרון המשלב יעילות מתמשכת לאורך כל השימוש, בטיחות מלאה, וזאת ללא כל צורך בהתעסקות במכשיר.

המכשיר בטיחותי לחדרי ילדים מגיל 3 ומעלה וללא בישום.

חשוב: בשימוש במוצרים חשמליים יש להשאיר פתח אוורור בחדר.

  

טיפים בנושא עקיצות שמומלץ לגזור ולשמור:

אתם מחובבי הבירה? על פי מחקר שנערך בשנת 2002 על ידי היפנים מסתבר שיתושות אוהבות בירה בדיוק כמוכם. החוקרים הניחו כי הסיבה לכך טמונה בגידול באתנול בזיעה – תרכובת כימית המצויה במשקה האהוב, ובהעלאת טמפרטורת הגוף כתוצאה מהאלכוהול.

את בהריון? חוקרים מאפריקה מצאו כי נשים הרות נמצאות בסיכון מוגבר פי שניים למשוך אליהן את היתושות, שמחפשות את החלבונים שבדם בכדי לגדל גם את הצאצאים שלהן. זאת, על פי ההשערות שלהם, כתוצאה מהגברה בפליטת הפחמן הדו חמצני בתקופה זו. במחקר הם גילו שנשים הרות פולטות עוד 21 אחוזים של פחמן דו חמצני בהשוואה לנשים אחרות. בנוסף, הם גילו כי גם כי טמפרטורת הבטן הגבוהה שלהן בחודשי ההריון, מושכת אליהן לא מעט התעניינות.

יש לכם את ה”לוק” הנכון? אוהבת ללבוש שמלות אדומות בקיץ? מכור לטי שירט השחורה והנוחה שלך? גם היתושות! קחו בחשבון שצבעים כהים הופכים אתכם לבולטים יותר ובכך לטרף קל יותר ליתושות. נסו ללבוש צבעים בהירים יותר.

 

וכן – סוג הדם שלכם – מחקר שפורסם בכתב העת Journal of Medical Entomology מצא כי יתושות נמשכות לאנשים עם סוג דם O פי 2 יותר מלאנשים עם סוג דם A . סוג דם B נמצא במקום טוב באמצע, ולא ברור מה מצבם של אנשים עם סוג דם AB . עוד נתון מעניין הוא ש-85 אחוזים מאיתנו מפרישים חומר שמאפשר ליתושים לזהות מהו סוג הדם שלנו. המחקר הראה כי היתושים יעדיפו אנשים אלו – ללא קשר לסוג הדם שלהם.

  

אם אתם מזדהים עם הסיבות הללו, וגם אם רק עם חלקן, המכשיר הזה הוא בדיוק בשבילכם!

 

מחיר: 39.90 שקלים

Leave a Reply

Your email address will not be published.